Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Chcete zažít francouzskou atmosféru, ochutnat vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno a k tomu si poslechnout francouzské melodie? Na Kampě se uskuteční již po desáté tradiční Francouzský trh.

   frakam4

Je fajn, být v centru Prahy na malebném náměstí pod Karlovým mostem a přitom si užívat francouzskou pohostinnost. Od 12. – 17. července se můžete těšit na skvělé ochutnávky a výjimečná francouzská vína s bohatým hudebním program. Celých šest dní se ponese v rytmu francouzských melodií a živá vystoupení se postarají o jedinečný zážitek. Na své si přijdou milovníci swingu, šansonu i jazzu.

   frakam2

Kromě hudby jsou ale trhy ideálním místem k odpočinku a načerpání francouzské atmosféry. V rámci jubilejního ročníku se mezi vystavovateli přestaví i známé rodinné bistro Papi Oliver jehož majitelé jsou potomci slavného michelinského kuchaře Raymonda Olivera. Nebudou chybět vyhlášení burgundští hlemýždi, delikatesy z mořských plodů, tradiční slané či sladké bretaňské palačinky. Na místě připravované pochoutky doplní variace uzenin, aromatických sýrů a nebude chybět ani rozmanitý sortiment francouzských vín. A novinkou bude také ochutnávka speciální šunky „Noir de bigorre".

   frakam

   frakam1

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300