Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Valentýn!!! Pro jedny zamilovaný svátek pro druhé pouze komerční záležitost. Z obchodů ještě pomalu nezmizeli vánoční ozdoby a už se na nás valí svátek zamilovaných.

   valenprg

Pro všechny romantiky budu na webu informovat o možnostech jak v Praze trávit Valentýna, kde si dát romantickou večeři, kam zajít na masáže a co vybrat za dárek pro svou milovanou polovičku.

První z nich je pro každého, kdo neholduje masovým pokrmům. Ochutnejte vegetariánské valentýnské menu v restaurantu Hradčany v hotelu Savoy.

   valsav

Šéfkuchař Petr Patočka připravil afrodiziakální vegetariánské menu, které je velmi lehké, zdravé a dokáže okouzlit naše chuťové buňky.

Atmosféru rozproudí portugalské šumivé víno, předkrm z jemné buvolí mozzarelly a rafinované amuse bouche. Špenátový krém se zázvorovou pěnou rozehřeje před hlavním chodem. Vybrat si lze Lumaconi s lanýžovým krémem a piniovými oříšky, nebo bramborové noky s omáčkou kombinující ovčí sýr a špenátové listy. Vrcholem večera je pak dezert ve tvaru srdce pro dva. Peruánská čokoláda, vanilkový krém a horká malinová omáčka s portským vínem vás příjemně naladí na zbytek večera.

Přeneste se v čase do bezstarostných dob na počátku minulého století, do rozmarné Belle Époque. V působivých Art Deco prostorách hotelu Savoy na pražském Pohořelci, kde interiéru dominuje posunovací střecha. K restauraci náleží také tradiční anglická knihovna s krbem a terasa na střeše s výhledem na stověžatou Prahu. Prostě romantika.

A po lahodném menu a příjemném posezení v restaurantu můžete svátek zamilovaných zakončit procházkou po Pražském hradě, nebo můžete dojít na nedaleký Petřín, místo všech zamilovaných.

Odkaz: Hradčany Savoy

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300