Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

O víkendu se koná v zahradách Trojského zámku už 7.ročník festivalu jídla a pití Foodparade. Můžete ochutnat degustační menu špičkových restaurací, bister i některých pop-up projektů. A nebo jenom nasát úžasnou atmosféru v překrásných zahradách.

fodpar1

Na co se můžete těšit k jídlu. Například na olomouckou restaurací Entrée v podání skvělého šéfkuchaře Přemka Forejta, finediningové bistro Bistrøt inspirované skandinávskou gastronomickou vlnou, nově otevřenou fusion rybí a steakovou restauraci Satuy, belgickou brasserii Bruxx, asijské Siddharta café, poctivou českou kuchyni v podání šéfkuchaře Jana Pípala z Vinohradského parlamentu, gurmánskou francouzskou restauraci Le Terroir, Etnosvět a další.

fodpar2

Po dobrém jídle i něco dobrého k pití, pro pivaře budou připraveny pivní speciály z Krušovic, pro ty, kdo dávají přednost vínu, budou nachystané vína od lokální českých vinařů. A kdo má rád míchané nápoje určitě by si neměl nechat ujít nechat si namíchat drink od barmanů z Gin&Tonic clubu. Chybět nebude ani oblíbený Aperol bar a kávu na festivalu zajistí pop-up Vnitroblock.

fodpar
Poslední dobou už gastro festivaly nejsou jenom o jídle a pití, ale můžete si užít i doprovodný program. Na Foodparade budete mít možnost, naučit se fotit jídlo, stát se mistrem v grilování, naučit se připravit si domácí kari pastu a přitom nahlédnou pod ruce špičkovým kuchařům.

fodpar3

Nabrat nové síly můžete ve vyhrazené chill-out zóny a piknikové louky. Deky si můžete přinést sami nebo si je půjčit přímo na místě. Pro vaše děti bude připraven dvoupodlažní autobus z hračkářství Hamley's. Nově bude připravena i zóna pro motoristy, kde si můžete vyzkoušet zábavné simulátory jízd a RC autodráhu v jejich aktivační Citroën zóně, nebo si dát jenom skvělé francouzské šnečí speciality.

Myslím, že letos je festival Foodparade plný novinek a vás bude určitě bavit.

fodpar4

KDY: 26. - 27. 8. 2017
KDE: zahrady Trojského zámku
ODKAZ: Foodparade

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300