Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Mám pro vás další tip, kde si můžete v centru metropole vychutnat v klidu kávu. Po dlouhé době se otevřela zrekonstruovaná kavárna v Rudolfinu ve Sloupové síni.

   rud

Café Rudolfinum by měla být stylová česká a zároveň elegantní kosmopolitní restaurace. Kde se dbá na kvalitní produkty vlastní výroby s výběrovou kávou La Boheme a krásnými víny.

   rud3

Přesvěčte se sami jak moc se rekonstrukce povedla. Myslím, že vychutnat si dobrou kávu v tak impozantním prostředí je super. Celému interiéru vládne nepřehlédnutelný pult, který je opláštěn intarzovanými panely z dubových a ořechových plošek. Intarzie vhodnou formou modifikuje vzor dekoru, kterým jsou vyzdobeny stěny kavárny, a při dopadu denního světla dodává pultu plasticitu. Kavárenské stoly mají na svém povrchu osově symetricky sesazenou ořechovou dýhu. Vzniklý ornament přitom působí velmi samozřejmě až nenápadně.

   rud1

Rudolfinum mám spojený hlavně s hudbou a uměním, proto tady na mě dýchne ta kultura a krásně se prolne do pohody, kdy si můžu vypít kafe a na chvilku jen tak posedět a vnímat to kouzlo historie.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300