Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Máte rádi Burgry? Pro ty, kdo jim podlehly, mám super tip. Hard Rock Cafe slaví 46. narozenin značky a pro své hosty si připravili celodenní oslavy. A nabídne svůj legendární burger za pouhých 71Kč. To je super cena, protože kde si dáš dneska za takovou cenu kvalitní burger.

   legbur

Slavnou značku Hard Rock Cafe založili 14. června 1971 v Londýně dva Američané milující hudbu, Isaac Tigrett a Peter Morton. Ze značky se brzy stal celosvětový fenomén, se kterým se spojují ty největší hudební hvězdy.
V pražském Hard Rock Cafe budou probíhat oslavy ve středu 14. června a vy budete mít možnost ochutnat legendární burger za neuvěřitelných 71 korun! Tato cena platí sice pouze hodinu, od 11:30 do 12:30 hodin, takže ideální na super burgrový oběd. Naopak celý den si budete moct objednat whiskey s kolou, Cuba Libre, Gin Tonic a Screwdriver pouze za 100Kč jako narozeninový přípitek.

Večer se bude slavit samozřejmě hudbou. Narozeninový dort přijde rozkrojit kapela Alice Springs Blues Band, koncert pak začne v osm hodin a vstup je zdarma. Pro všechny bude připravený fotokoutek a spousta narozeninových překvapení. Takže oslavy jak mají být.

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300