Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Gastro

Barevnysal1Nevíte co si dát k obědu a nezdržovat se dlouhým vyvařováním? Připravte si zdravý salát s tuňákem. Jednoduchý a rychlý recept vás dostane.

spageŠpagety a zase jenom špagety. Miluji všeobecně těstoviny a připravuji si všechny možné na všechny možné způsoby.

jahmen3Nevím jak vy, ale já miluji jahody. Jasně, že ty nejlepší jsou u mých prarodičů na zahradě, když si je u nich natrhám čerstvé.

rawfestPokud se rádi zdravě stravujete a vyznáváte zdravý životní styl, tak se určitě zastavte o víkendu na pražském ostrově Štvanice.

rohanNevíte, na jakou akci dneska vyrazíte? Já se rozhodně vydám na Rohanský ostrov, kde bude probíhat letnímu festival - Street Food Rocks!

burchiKdo z vás nestihnul v květnu ochutnat světové Burgry, tak má možnost ještě v červnu.

tem5Jednou za čas mám ráda asijské jídla. Pro mě jsou lehké a dobře stravitelná. A čím je venku víc teplo tím víc vyhledávám lehčí jídla a opouštím obědové menu knedlík a uho.

creme3Každý má rád zmrzlinu, když už i počasí se snad umoudřilo a je teplo, tak dobrá zmrzlina přijde vhod. Já jsem dlouho chodila do pasáže Světozor na klasiku, mix jahoda a banán.

kamvin3Pražská Kampa je již řadu let dějištěm mnoha vyhledávaných gastronomických akcí a letos poprvé přivítá také vyhlášené producenty českého a moravského vína.

ugosal1Pokud jako já se rádi stravujete zdravě, tak by jste si neměli nechat ujít nabídku nových salátových menu v UGO.

chrestpaul1Sezóna chřestu je v plném proudu. Pokud máte chuť vyzkoušet jak chřest chutná, doporučuji se zastavit v pekařství PAUL. Kde pro tento rok připravili skvělé speciality s čerstvým chřestem.

chrestknihaPravé gurmánské jaro začíná s příchodem chřestové sezóny.

brun1Nevíte kam v Praze vyrazit na pořádný burger? Restaurace Hard Rock Cafe v květnu a červnu chystá akci World Burger Tour.

tatarakReceptů na tataráček je spousta, každý si ho dělá po svém, ale není špatné se nechat inspirovat od profesionála.

poviPokud rádi mlsáte jako já, tak pro vás mám dva recepty od cukrářky Katky Humplové na výborné dezerty, které si můžete sami doma připravit.

brun1Všechny čtyři dubnové neděle se v Hard Rock Cafe Praha chystá pravý americký brunch i s živou hudbou.

castaquMáte rádi po ránu kávu a nemáte čas si jí doma v klidu vychutnat? Pokud máte to štěstí a jezdíte metrem na Národní třídu, tak Costa Coffee otevřela další kafošku přímo u vestibulu v OC Quadrio.

snidlevŘíká se, že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne. Někdy snídám doma, ale jednou za čas si ráda zajdu někam, kde mě obslouží a přinesou snídani až pod nos.

afgrest2Ráda poznávám jinou kuchyni a už dlouho jsem se odhodlávala ochutnat afgánské pokrmy.

supo 9Dneska bych vám chtěla představit knížku, kde najdete plno rad a receptů jak do svého jídelníčku zařadit zdravé potraviny.

ugobyl 3Cítíte se někdy unaveni a tak nějak bez nálady? Mám pro vás tip na dokonalý jarní životabudič.

cosbor2Káva je nedílná součást mého života a den bez ní bych si nedovedla ani představit. Snažím se udělat si chvilku čas a v klidu si jí vychutnat.

bellumenChcete zažít něco neopakovatelného? Tak vám doporučuji zastavit se v restauraci Bellevue na nové jarní menu.

orismaslJeden čas jsem každý den k snídani musela mít aspoň kousek oříškového másla. A bylo mi celkem jedno, jaká to byla značka.

chleb3Zastavte se v malém pekařství a cukrářství v Myslíkově ulici. Kdo je milovník sladkostí, pro toho si šéf cukrář Petite France Jaroslav Béza, připravil nové odlehčené barevné dorty.

ptnapPtačí mléko - buď ho milujete, nebo ne. Dětství však připomíná téměř všem.

chlebK jaru patří semínka. A k těm zase regenerace a zdraví. Semínka se ale na jaře neuplatní jen na zahrádce, ale i v kuchyni, konkrétně při zdravém pečení.

velcoto1Pokud ještě nevíte, kam vyrazíte s dětmi na velikonoční brunch, tak doporučuji restauraci CottoCrudo hotelu Four Seasons.

mlynmenuChcete ochutnat chřest? Ráda bych vám představila chřestové menu v restauraci Mlýnec. Nechte si připravit dokonalé chřestové menu a při jeho konzumaci se můžete kochat krásným výhledem na Karlův most.

Thajské tyčinky s chilli omáčkouDneska vám přináším tip na zdravý oběd, který vám přivezou až do kanceláře. O MyRaw Café jsem toho zde už napsala hodně a tohle je jejich další specialita.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300