Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Gastro

svpatburgJak už jsem psala, blíží se svátek sv. Patrika. A v naší metropoli bude spoustu možností, kde tento irský svátek můžete oslavit. Mám pro vás další tip na slušnou zábavu v Hard Rock Cafe.

svp1Blíží se svátek svaté Patrika oslavující irskou kulturu a vše zelené. U nás se tento svátek moc neslaví, ale přesto plno restaurací v naší metropoli připravuje speciální zelené menu. A já mám pro vás pozvánku do jedné z nich.

rud3Mám pro vás další tip, kde si můžete v centru metropole vychutnat v klidu kávu. Po dlouhé době se otevřela zrekonstruovaná kavárna v Rudolfinu ve Sloupové síni.

makronMáte rádi makronky? A víte, že 20. března se slaví Mezinárodní den makronek? Pro všechny, kdo jsou příznivci tohoto malého cukrářského klenotu, mám tip na to, kde můžete potěšit svoje chuťové buňky a ještě něco vyhrát.

burchiKdo si potrpí na pálivější stravě, mám pro vás super tip. V Hard Rock Cafe bude celý týden probíhat ve znamení chilli.

gin1Kdo by neznal promíchat, netřepat...... Mám pro vás pozvánku na druhý ročník festivalu plného jalovce. Pro ty, co mají rády specifickou chuť ginu, by měla být návštěva tohoto festivalu velká zábava.

valenprgDneska všem romantikům, kteří slaví svátek zamilovaných, přináším tip na nádherně zdobený dortík ve tvaru srdce. Říká se, že láska prochází žaludkem, tak něco sladkého si na Valentýna zaslouží každý, ne?

valenprgValentýn!!! Pro jedny zamilovaný svátek pro druhé pouze komerční záležitost. Z obchodů ještě pomalu nezmizeli vánoční ozdoby a už se na nás valí svátek zamilovaných.

grand20171Dneska mám pozvánku pro všechny milovníky dobrého jídla na jeden z největších gastronomických festivalů v roce, který bude probíhat po celé České republice. Motto festivalu je "Baroko na talíři".

paulmakrI francouzské pekařství Paul si pro své zákazníky připravilo speciální vánoční nabídku. Makronky jsou pro Paula typické, taky je máte rádi?

coskaraTaky vám přijde, že popcornové latte rozhodně nebude nic, co by stálo za ochutnání?

citkol3Je léto a vám se nechce jíst hutné dorty? Já teda dávám přednost ovocným dortům a zákuskům.

crapkavPodlehla jsem pokušení a nedlouho po příchodu přede mnou byla obří palačinka s čokoládou, šlehačkou a malinami.

fratrh2Chcete si užít trochu Francie v Praze? Příští týden budete mít možnost nasát atmosféru francouzských trhů.

ugosvaDnešní uspěchaná doba nám často způsobuje problémy s hledáním času na důležité věci, jako například na pravidelnou stravu.

ugoletoJaké ovoce se vám vybaví, když se řekne léto? Jahody a vodní meloun? A které ovoce máte spojené s exotickou dovolenou?

foodkuh 2Dostala se mi do rukou, krásná kuchařka od foodblogerky Evy Francové. Která je určená pro všechny milovníky dobrého a zdravého jídla.

bubleBubbleology – fenomén, který si během krátké doby získal srdce mnoha milovníků nápojů Bubble Tea, přichází se žhavou novinkou, dezertem mochi.

dynkolMám pro vás další zajímavý recept na výborný podzimní dýňový koláč.

bistweg2Palačinky má rád snad každý a je plno receptů a myslím, že jsme zde i nějaké už zveřejnili. Tohle je další recept pro vaší letní inspiraci.

zmrzlin1Každý si určitě spojí zmrzlinu s létem. I já mám v sobě tak nějak zakořeněno, že si dávám zmrzlinu jenom, když je venku vedro.

bitwegRaw strava je v současnosti velmi populární a není problém jí dneska ochutnat v speciálních restauracích, bistrech atd.

nesPro všechny kdo milujete dobrou kávu mám dobrou zprávu. Na začátku září se otevřel v OC Chodov nový Nespresso Boutique, který vám pomůže zjednodušit cestu k vaší oblíbené kávě.

palaJste milovníci palačinek? A jakým dáváte přednost? Sladkým nebo slaným? Já každopádně upřednostňuji ty sladké a ještě pokud jsou s čerstvým ovocem tak to je úplně nejlepší.

poddrinkJste milovníky zdravých a kvalitních drinků UGO? Tak pro vás mám super zprávu.

jahodyrebarboraSezóna jahod je v plném proudu a vy už určitě máte plány co s nimi. Kdo z vás holky by chtěl vyzkoušet i něco jiného mám pro vás recept na Jahodovo-rebarborový francouzský koláč.

geo5I Praha je už místem, kde si můžete užít jedinečnou chuť vynikajícího steaku. V George Prime Steak restaurantu v Platnéřské ulici 19 se jim věnují s neobvyklou bravurou.

boruvkydietVšichni se snažíme zhubnout a držet různé diety. Základ všeho je vyvážená strava, které začíná zdravou nízkokalorickou snídaní.

degmenu1Pokud máte v létě nějaký volný večer, ani chvíli neváhejte a vyrazte do restaurace Port58 v pražských Holešovicích.

gril2Nabízím vám tip na zajímavé večerní posezení s grilováním a živou hudbou. Pokud máte rádi dobré jídlo, které se navíc připravuje na grilu je pro vás restaurace Port 58, tou správnou volbou.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300