Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Gastro

NotaBene Sezonni_piva_3Restaurace Nota Bene nabízí pivní specialitu - šest píp s pivy z malých pivovarů, jejichž nabídka se obměňuje téměř denně, a to především podle sezóny.

miniOpravdu jsem se snažila vypátrat něco o jejich původu, ale stále nacházím jen: "....Hraběnčiny řezy...česká klasika...pracné, ale dobré..." Takže tady to máte :) Je to česká klasika, co vyžaduje trochu víc času, ale rozhodně se odmění výsostnou chutí!

profimedia-0090785070Celá naše rodina miluje dobré jídlo, proto Vás asi nepřekvapí výběr dárku k tátovým 50. narozeninám, avšak se jedná o velmi netradiční způsob dárku tak obyčejného…

Kromě bohaté rodinné hostiny, kdy se stoly pod tíhou obložených mís prohýbají, se přeci hodí originální dárek. Vzhledem k otcově dlouholetému odmítání tvrdého alkoholu vím, že mu lahví dvacetileté whisky rozhodně radost neudělám. Životní jubileum slaví člověk jen jednou za život a vždy se čeká něco velkého, netradičního a překvapujícího, co se oslavenci vryje do paměti a nezapomene na svůj, tak významný den.

Návštěva byla velmi chutná a příjemná. Na Černý most vyrážíme zřídkakdy, a to za nákupy. Tentokrát jsme však vyrazili za jídlem. Už příjezd do dvora byl velmi zajímavý, projíždíte bránou a objeví se prostranství se zajímavě osvětlenými budovami. Chvalská tvrz je velmi zajímavým architektonickým celkem.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300