Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Gastro

grMáte rádi grilované maso nebo zeleninu? K létu samozřejmě grilování patří, ale tohle je v centru metropole na unikátní zahrádce umístěnou na ostrově s krásným výhledem jen pár kroků od Národního divadla a tolik oblíbené Náplavky.

gal9Nedávno jsem vám tady psala o nově otevřené kavárně v Rudolfinu. A dnes vám přináším letní novinky, které si můžete vychutnat v prostorách historické budovy Rudolfina.

satu4Dneska mám pro vás tip na restauraci, kde si můžete vybrat výborné steaky a podle mě ještě lepší rybí kuchyni. Luxusní Fish&Steak Restauraci Satuy najdete na Ovocném trhu v Pánské pasáži.

legburMáte rádi Burgry? Pro ty, kdo jim podlehly, mám super tip. Hard Rock Cafe slaví 46. narozenin značky a pro své hosty si připravili celodenní oslavy.

mlcer4Začíná červen a k tomu neodmyslitelně pro mě patří čerstvé jahody. Můžu je jíst samotné nebo v různých kombinacích prostě snad ve všem. Jahodová sezóna se samozřejmě projeví v menu moha restaurací a cukráren.

akcZačíná červen a v naší metropoli se uskuteční další porce venkovních food akcí. Vybrala jsem pro vás pár tipů, kam si zajím na netradiční jídlo a kde ochutnat něco nového, dobrého nebo jiného.

menzl2Chcete spojit exkluzivní gurmánský zážitek s ještě lepším výhledem na Prahu? Restaurace Zlatá Praha si připravila speciální menu na toto období.

zlat9Dneska mám pro vás tip na originální dechberoucí výhled na Prahu, při kterém můžete ochutnat gastronomické pochoutky v restauraci Zlatá Praha.

festkvV květnu je v Praze docela slušná porce akcí, kde se bude dát dobře najíst i dobře napít. Každý si bude podle mě moct vybrat na co má chuť, co by chtěl ochutnat a myslím, že bude na výběr.

bur3Pro všechny milovníky burgerů mám tip, kde můžete v průběhu května a června ochutnat na jednom místě burgry z různých koutů světa.

galleV Praze se nově otevírá stylový bar a lounge v hotelu Four Seasons Prague. Už to samotné umístění vám jasně napovídá, že to bude dokonalá harmonie, kterou asi každý z nás ocení.

makronMáte rádi makronky? A víte, že 20. března se slaví Mezinárodní den makronek? Pro všechny, kdo jsou příznivci tohoto malého cukrářského klenotu, mám tip na to, kde můžete potěšit svoje chuťové buňky a ještě něco vyhrát.

velrec4Začínají Velikonoce, svátky jara po, kterých nám v pondělí zůstane spoustu barevných vajíček. A i když nám za chvilku polezou vejce skoro i ušima, tak mám pro vás čtyři inspirativní recepty.

burchiKdo si potrpí na pálivější stravě, mám pro vás super tip. V Hard Rock Cafe bude celý týden probíhat ve znamení chilli.

vel2Mám pro vás další tip, kde můžete v naší metropoli ochutnat velikonoční speciality i s tradičním beránkem. Který aspoň pro mě symbolizuje Velikonoce.

gin1Kdo by neznal promíchat, netřepat...... Mám pro vás pozvánku na druhý ročník festivalu plného jalovce. Pro ty, co mají rády specifickou chuť ginu, by měla být návštěva tohoto festivalu velká zábava.

foodu5Duben bude určitě pro hodně z nás ve znamení Velikonoc a podle toho bude vypadat i jídelníček. Ale, v naší metropoli proběhnou v dubnu zajímavé food festivaly, tak budeme mít šanci ochutnat i něco jiného než naše velikonoční vajíčka na sto způsobů.

valenprgDneska všem romantikům, kteří slaví svátek zamilovaných, přináším tip na nádherně zdobený dortík ve tvaru srdce. Říká se, že láska prochází žaludkem, tak něco sladkého si na Valentýna zaslouží každý, ne?

bruvelTěšíte se na Velikonoce? Přemýšlíte kam by jste si zašli na něco dobrého a vaše děti si užili trochu zábavy? Mám pro vás tip na velikonoční neděli v restauraci CottoCrudo, kde bude pro vás připravené lahodným menu a zábavou pro celou rodinu.

valenprgValentýn!!! Pro jedny zamilovaný svátek pro druhé pouze komerční záležitost. Z obchodů ještě pomalu nezmizeli vánoční ozdoby a už se na nás valí svátek zamilovaných.

fes2Mám pro vás tip na dva zajímavé gurmánské festivaly, které se konají tento víkend v naší metropoli. Na jednom dostaneme naservírované pokrmy z několika kontinentů. A druhý je určený všem milovníkům polévek.

grand20171Dneska mám pozvánku pro všechny milovníky dobrého jídla na jeden z největších gastronomických festivalů v roce, který bude probíhat po celé České republice. Motto festivalu je "Baroko na talíři".

blafFood festivaly se stávají čím dál víc populární a dneska už je kde co food festival. Já chodím ráda na všechno co je food jen někdy to bohužel není to, co jsem si představovala.

paulmakrI francouzské pekařství Paul si pro své zákazníky připravilo speciální vánoční nabídku. Makronky jsou pro Paula typické, taky je máte rádi?

svpatburgJak už jsem psala, blíží se svátek sv. Patrika. A v naší metropoli bude spoustu možností, kde tento irský svátek můžete oslavit. Mám pro vás další tip na slušnou zábavu v Hard Rock Cafe.

coskaraTaky vám přijde, že popcornové latte rozhodně nebude nic, co by stálo za ochutnání?

svp1Blíží se svátek svaté Patrika oslavující irskou kulturu a vše zelené. U nás se tento svátek moc neslaví, ale přesto plno restaurací v naší metropoli připravuje speciální zelené menu. A já mám pro vás pozvánku do jedné z nich.

crapkavPodlehla jsem pokušení a nedlouho po příchodu přede mnou byla obří palačinka s čokoládou, šlehačkou a malinami.

rud3Mám pro vás další tip, kde si můžete v centru metropole vychutnat v klidu kávu. Po dlouhé době se otevřela zrekonstruovaná kavárna v Rudolfinu ve Sloupové síni.

ugosvaDnešní uspěchaná doba nám často způsobuje problémy s hledáním času na důležité věci, jako například na pravidelnou stravu.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300