Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Gastro

kalatAteliér Kalina je fine dining restaurace v centru Prahy, jen kousek od Karlova mostu. Restaurace je umístěná v objektu Pachtova paláce, jenž byl vybudován v 17. století a pod jeho střechou pobýval i Mozart.

rav6Lanýžová sezóna je tu. Luxusní houby rostoucí pod zemí opět ohromí světovou gastronomickou scénu. Černé a bílé lanýže z italského Piemonte patří mezi ty nejkvalitnější.

cafelaKarlův most hned za rohem a výhled na Pražský hrad? Takových bister či kaváren je v Praze mnoho. V Café La Crème se ale kromě nevázané atmosféry můžete těšit na kvalitní nabídku, jež nejde na úkor ceny.

foodMáme pro vás pár tipů na food festivaly, které se v listopadu budou konat v Praze. Venku už bude zima, tak příjemnou atmosféru, kterou jsme prožívali přes léto na náplavkách, pomalu vystřídají restaurace.

fod1071Mám pro vás menší přehled food akcí, které se uskuteční v naší metropoli v říjnu.

fzZačíná se pomalu sklízet víno a to je čas, kdy můžete navštívit různé vinobraní. Víno rovná se u nás Morava, ale i v Praze budete moct ochutnat kvalitní vína a užít si pravé vinobraní.

fodpar1O víkendu se koná v zahradách Trojského zámku už 7.ročník festivalu jídla a pití Foodparade. Můžete ochutnat degustační menu špičkových restaurací, bister i některých pop-up projektů.

festfotPůlka prázdnin je za námi a pro ty co nejsou na dovolených a chtějí ochutnat zajímavý pochoutky, mám tři tipy na food festivaly v naší metropoli.

bul1Dneska mám pro vás tip na ochlazující letní menu, které si můžete vychutnat na krásné zenové terase v restauraci La Loca.

pikfestMáte o víkendu čas a ještě nemáte nic v plánu? Udělejte si piknik v přírodě a přitom v centru metropole.

frakam4Chcete zažít francouzskou atmosféru, ochutnat vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno a k tomu si poslechnout francouzské melodie?

zlat9Dneska mám pro vás tip na originální dechberoucí výhled na Prahu, při kterém můžete ochutnat gastronomické pochoutky v restauraci Zlatá Praha.

frapMáte rádi sladké šejky? Pokud ano, tak by jste si neměli nechat ujít speciální Freakshake, který bude servírovaný celý příští týden v Hard Rock Cafe.

festkvV květnu je v Praze docela slušná porce akcí, kde se bude dát dobře najíst i dobře napít. Každý si bude podle mě moct vybrat na co má chuť, co by chtěl ochutnat a myslím, že bude na výběr.

prhgrilDalší gurmánský zážitek v naší metropoli, který bychom si neměli nechat ujít, se bude konat v sobotu na Střeleckém ostrově v rámci Letňáku 2017.

bur3Pro všechny milovníky burgerů mám tip, kde můžete v průběhu května a června ochutnat na jednom místě burgry z různých koutů světa.

grMáte rádi grilované maso nebo zeleninu? K létu samozřejmě grilování patří, ale tohle je v centru metropole na unikátní zahrádce umístěnou na ostrově s krásným výhledem jen pár kroků od Národního divadla a tolik oblíbené Náplavky.

galleV Praze se nově otevírá stylový bar a lounge v hotelu Four Seasons Prague. Už to samotné umístění vám jasně napovídá, že to bude dokonalá harmonie, kterou asi každý z nás ocení.

gal9Nedávno jsem vám tady psala o nově otevřené kavárně v Rudolfinu. A dnes vám přináším letní novinky, které si můžete vychutnat v prostorách historické budovy Rudolfina.

velrec4Začínají Velikonoce, svátky jara po, kterých nám v pondělí zůstane spoustu barevných vajíček. A i když nám za chvilku polezou vejce skoro i ušima, tak mám pro vás čtyři inspirativní recepty.

satu4Dneska mám pro vás tip na restauraci, kde si můžete vybrat výborné steaky a podle mě ještě lepší rybí kuchyni. Luxusní Fish&Steak Restauraci Satuy najdete na Ovocném trhu v Pánské pasáži.

vel2Mám pro vás další tip, kde můžete v naší metropoli ochutnat velikonoční speciality i s tradičním beránkem. Který aspoň pro mě symbolizuje Velikonoce.

legburMáte rádi Burgry? Pro ty, kdo jim podlehly, mám super tip. Hard Rock Cafe slaví 46. narozenin značky a pro své hosty si připravili celodenní oslavy.

foodu5Duben bude určitě pro hodně z nás ve znamení Velikonoc a podle toho bude vypadat i jídelníček. Ale, v naší metropoli proběhnou v dubnu zajímavé food festivaly, tak budeme mít šanci ochutnat i něco jiného než naše velikonoční vajíčka na sto způsobů.

mlcer4Začíná červen a k tomu neodmyslitelně pro mě patří čerstvé jahody. Můžu je jíst samotné nebo v různých kombinacích prostě snad ve všem. Jahodová sezóna se samozřejmě projeví v menu moha restaurací a cukráren.

bruvelTěšíte se na Velikonoce? Přemýšlíte kam by jste si zašli na něco dobrého a vaše děti si užili trochu zábavy? Mám pro vás tip na velikonoční neděli v restauraci CottoCrudo, kde bude pro vás připravené lahodným menu a zábavou pro celou rodinu.

akcZačíná červen a v naší metropoli se uskuteční další porce venkovních food akcí. Vybrala jsem pro vás pár tipů, kam si zajím na netradiční jídlo a kde ochutnat něco nového, dobrého nebo jiného.

fes2Mám pro vás tip na dva zajímavé gurmánské festivaly, které se konají tento víkend v naší metropoli. Na jednom dostaneme naservírované pokrmy z několika kontinentů. A druhý je určený všem milovníkům polévek.

menzl2Chcete spojit exkluzivní gurmánský zážitek s ještě lepším výhledem na Prahu? Restaurace Zlatá Praha si připravila speciální menu na toto období.

blafFood festivaly se stávají čím dál víc populární a dneska už je kde co food festival. Já chodím ráda na všechno co je food jen někdy to bohužel není to, co jsem si představovala.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300