Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

Gastro

masmenPro období masopustu, tedy první polovinu února (1.-13.2.) si pro vás restaurace „home by UNIC" připravila speciální menu.

unicresLanýže a káva? Právě toto mimořádné menu si již od poloviny ledna můžete vychutnat v pražské restauraci „home by UNIC" patřící pod čtyřhvězdičkový hotel Unic.

kalatAteliér Kalina je fine dining restaurace v centru Prahy, jen kousek od Karlova mostu. Restaurace je umístěná v objektu Pachtova paláce, jenž byl vybudován v 17. století a pod jeho střechou pobýval i Mozart.

rav6Lanýžová sezóna je tu. Luxusní houby rostoucí pod zemí opět ohromí světovou gastronomickou scénu. Černé a bílé lanýže z italského Piemonte patří mezi ty nejkvalitnější.

cafelaKarlův most hned za rohem a výhled na Pražský hrad? Takových bister či kaváren je v Praze mnoho. V Café La Crème se ale kromě nevázané atmosféry můžete těšit na kvalitní nabídku, jež nejde na úkor ceny.

foodMáme pro vás pár tipů na food festivaly, které se v listopadu budou konat v Praze. Venku už bude zima, tak příjemnou atmosféru, kterou jsme prožívali přes léto na náplavkách, pomalu vystřídají restaurace.

fod1071Mám pro vás menší přehled food akcí, které se uskuteční v naší metropoli v říjnu.

fzZačíná se pomalu sklízet víno a to je čas, kdy můžete navštívit různé vinobraní. Víno rovná se u nás Morava, ale i v Praze budete moct ochutnat kvalitní vína a užít si pravé vinobraní.

fodpar1O víkendu se koná v zahradách Trojského zámku už 7.ročník festivalu jídla a pití Foodparade. Můžete ochutnat degustační menu špičkových restaurací, bister i některých pop-up projektů.

festfotPůlka prázdnin je za námi a pro ty co nejsou na dovolených a chtějí ochutnat zajímavý pochoutky, mám tři tipy na food festivaly v naší metropoli.

bul1Dneska mám pro vás tip na ochlazující letní menu, které si můžete vychutnat na krásné zenové terase v restauraci La Loca.

akcZačíná červen a v naší metropoli se uskuteční další porce venkovních food akcí. Vybrala jsem pro vás pár tipů, kam si zajím na netradiční jídlo a kde ochutnat něco nového, dobrého nebo jiného.

pikfestMáte o víkendu čas a ještě nemáte nic v plánu? Udělejte si piknik v přírodě a přitom v centru metropole.

menzl2Chcete spojit exkluzivní gurmánský zážitek s ještě lepším výhledem na Prahu? Restaurace Zlatá Praha si připravila speciální menu na toto období.

frakam4Chcete zažít francouzskou atmosféru, ochutnat vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno a k tomu si poslechnout francouzské melodie?

zlat9Dneska mám pro vás tip na originální dechberoucí výhled na Prahu, při kterém můžete ochutnat gastronomické pochoutky v restauraci Zlatá Praha.

frapMáte rádi sladké šejky? Pokud ano, tak by jste si neměli nechat ujít speciální Freakshake, který bude servírovaný celý příští týden v Hard Rock Cafe.

festkvV květnu je v Praze docela slušná porce akcí, kde se bude dát dobře najíst i dobře napít. Každý si bude podle mě moct vybrat na co má chuť, co by chtěl ochutnat a myslím, že bude na výběr.

prhgrilDalší gurmánský zážitek v naší metropoli, který bychom si neměli nechat ujít, se bude konat v sobotu na Střeleckém ostrově v rámci Letňáku 2017.

bur3Pro všechny milovníky burgerů mám tip, kde můžete v průběhu května a června ochutnat na jednom místě burgry z různých koutů světa.

grMáte rádi grilované maso nebo zeleninu? K létu samozřejmě grilování patří, ale tohle je v centru metropole na unikátní zahrádce umístěnou na ostrově s krásným výhledem jen pár kroků od Národního divadla a tolik oblíbené Náplavky.

galleV Praze se nově otevírá stylový bar a lounge v hotelu Four Seasons Prague. Už to samotné umístění vám jasně napovídá, že to bude dokonalá harmonie, kterou asi každý z nás ocení.

gal9Nedávno jsem vám tady psala o nově otevřené kavárně v Rudolfinu. A dnes vám přináším letní novinky, které si můžete vychutnat v prostorách historické budovy Rudolfina.

velrec4Začínají Velikonoce, svátky jara po, kterých nám v pondělí zůstane spoustu barevných vajíček. A i když nám za chvilku polezou vejce skoro i ušima, tak mám pro vás čtyři inspirativní recepty.

satu4Dneska mám pro vás tip na restauraci, kde si můžete vybrat výborné steaky a podle mě ještě lepší rybí kuchyni. Luxusní Fish&Steak Restauraci Satuy najdete na Ovocném trhu v Pánské pasáži.

vel2Mám pro vás další tip, kde můžete v naší metropoli ochutnat velikonoční speciality i s tradičním beránkem. Který aspoň pro mě symbolizuje Velikonoce.

legburMáte rádi Burgry? Pro ty, kdo jim podlehly, mám super tip. Hard Rock Cafe slaví 46. narozenin značky a pro své hosty si připravili celodenní oslavy.

foodu5Duben bude určitě pro hodně z nás ve znamení Velikonoc a podle toho bude vypadat i jídelníček. Ale, v naší metropoli proběhnou v dubnu zajímavé food festivaly, tak budeme mít šanci ochutnat i něco jiného než naše velikonoční vajíčka na sto způsobů.

mlcer4Začíná červen a k tomu neodmyslitelně pro mě patří čerstvé jahody. Můžu je jíst samotné nebo v různých kombinacích prostě snad ve všem. Jahodová sezóna se samozřejmě projeví v menu moha restaurací a cukráren.

bruvelTěšíte se na Velikonoce? Přemýšlíte kam by jste si zašli na něco dobrého a vaše děti si užili trochu zábavy? Mám pro vás tip na velikonoční neděli v restauraci CottoCrudo, kde bude pro vás připravené lahodným menu a zábavou pro celou rodinu.

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300