Stats counter, realtime web analytics, heatmap creator
Chci vyhledávat v:

První červencový víkend byl v Relax & sport resortu Dolní Morava slavnostně otevřen Lesní zážitkový park a rozšířená část Mamutíkova vodního parku. Lesní zážitkový park je tu proto, aby dětem a dospělým plnil jejich tajné sny.

   morles

Uprostřed lesa si můžete užívat kouzelné lesní domečky v korunách stromů, malé a velké houpačky, lanové žebříky, mosty a závěsné chodníky. Do lesní „herny" mohou děti již od tří let, kterým slouží k zábavě a experimentům. Vyřádí se i u pracovních stolů s nářadím a v kuchyňce s nádobím.

V Mamutíkově vodním parku letos přibylo naučné brouzdaliště, hra s plovoucími dřívky a stavidly, soutěže s kuličkami a spousta dalších stanovišť. I tady se na dlouhé hodiny zabaví jak děti, tak dospělí. Park bohužel zastihla přírodní katastrofa – silná bouřka, která se Českem přehnala v noci na 8. července. Ta sice napáchala značné škody, tým relax & sport resortu Dolní Morava ale nezaváhal a okamžitě začal pracovat na nápravě. Celý resort i s Wellness hotelem Vista proto funguje tak, jak jste zvyklí, jen Mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park a Lanový park budou v provozu během pár dní. I tak ale zůstává okolí Králického Sněžníku ideálním místem na letní dovolenou.

Můžete odtud podnikat cyklovýlety nebo různě náročné procházky. V penzionu Terezka si můžete nechat připravit všechny suroviny potřebné ke grilování a ty si pak sami opéct na otevřeném ohništi. Vedle něj najdete i dětské hřiště a tenisové kurty, takže máte o zábavu postaráno.

I přes léto v hotelu probíhají nejrůznější animační program pro děti. Ty zkušené hotelové animátory prostě milují. Nechte je společně něco hezkého vyrobit, uvařit, zacvičit si nebo přečíst a vy si mezitím užijte dokonalý Wellness svět v hotelu Vista.

   morles1

Kompletní animační program, nabídku wellness a výhodné pobytové balíčky najdete na stránkách www.hotel-dolnimorava.cz a www.dolnimorava.cz

 

 

bnr IB2016 GIF 300x300 01

 bej16 300x300